کفسابی در تهران و سنگسابی سطوح مختلف توسط کفساب و ساب زن

کفسابی و سنگسابی که با نام های (برداشتن ناخنک سنگ ، صیقل سنگ،ساب زنی،براق و شیشه ای کردن سنگ ) از ان نام برده می شود .

لازم به ذکر است که سنگسابی برای انواع سنگ های طبیعی : مرمر ، مرمریت، گرانیت، دهبید،آباده، سرامیک های تک سرام ، بتن ، موزائیک و … قابل انجام است و اگر کفپوش شما از متریال های ذکر شده است ، پس خیالتان از کثیف شدن ،شکستن و عمیق ترین لکه ها و خط و خش سنگ راحت باشد، چون همه اینها با کف سابی قابل برطرف شدن است .

تاریخچه کفسابی و سنگسابی

تاریخچه کفسابی با توجه به منابع موجود از ۵۰ سال پیش در ایران بوده است که برای ساختمان ها و مکان های دولتی به ویژه کاخ و مهمانسرا ها انجام می شده است که با گذشت زمان و بهبود کیفیت زندگی و ساختمان ها سنگسابی و کفسابی جزئ الزامات ساختمان شده است و این به دلیل اثر فوق العاده ای است که کف سابی برروی کفپوش سنگی می گذارد توجه داشته باشید که سابزنی برای اهداف گوناگونی به کار می رود که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم .

کفسابی برای برداشتن ناهمواری

اولین و مهم ترین دلیل استقبال کارفرمایان و صاحب خانه ها از کف سابی برداشتن پستی و بلندی سنگ و ناخنک آن است که در اثر کار سنگ کار ایجاد می شود و هرچه قدر هم با دقت کار شود ،باز ناهمواری هایی در آن ایجاد می شود که در آینده می تواند باعث سیاه شدن بند سنگ شود .

در این روش با استفاده از لقمه زبر ۴۶ سیمانی که به تعداد سه عدد زیر دستگاه کفسابی قرار می گیرد و با انجام این مرحله تمامی پستی و بلندی سنگ برداشته می شود و به یک سطح کاملا صاف می رسیم که می توانی مراحل کف سابی بعدی را اجرا کنیم .

برداشتن ناهمواری و ناخنک سنگ با کفسابی

پاک کردن انواع جرم مصالح سیمانی و کثیفی با کفسابی سنگ

کاربرد دوم کفسابی برای برداشتن مصالح و کثیفی های سخت است که ممکن است در هنگام ساخت ساختمان و یا در اثر استفاده از کفپوش سنگی ایجاد شده و با روش های معمولی و دستی قابل پاک شدن نیست و یا در اثر پاک کردن با تیغ و ابزار مشابه خط و خش و کثیفی در آن ایجاد می شود و یا اثر جرم برروی آن باقی می ماند در اینجا هم با سنگسابی می توان لایه آسیب دیده و یا سخت ترین کثیفی ها رو برداشت .و سنگ را به حالت تمیز و نو آن برگرداند .

کفسابی برای برداشتن ناهمواری و ناخنک سنگ
کفسابی در تهران و سنگسابی سطوح مختلف توسط کفساب و ساب زن

ترمیم سنگ با استفاده از کفسابی (شکستگی ، خلل و فرج سنگ )

ممکن است به دلیل آهکی بودن سنگ و ماهیت آن خلل و فرج سطح سنگ به مرور افزایش یافته و یک سطح سنگی پر از در و سوراخ را مشاهده کنید و یا به دلیل افتادن اجسام سنگین و نوک تیز قسمتی از سنگ کفپوش تان دچار خراش عمیق و یا شکستگی و لب پریدگی شود که چاره کار را باید در مراحل کف ساببی جستجو کرد ، مرحله سوم سابزنی که به رزین و بتونه کردن اختصاص دارد برای همین موارد و برطرف کردن آنها مربوط می شود که می توان به مانند روز اول ایرادات آن را برطرف کرده و به یک سطح کاملا هموار رسید .

ترمیم شکستگی و ترک سنگ با رزین ساب و کفسابی رزین ساب سنگ شکسته
ترمیم شکستگی سنگ و خلل و فرج سنگ با رزین و بتونه ساب

کفسابی در تهران

یکی از خدمات ویژه شرکت پی تو بام ، کفسابی در تهران به وسیله دستگاه ساب ایتالیایی و ایرانی با نظارت کارشناسان ما می باشد .

در این بسته خدماتی شما دیگر نگران باقی ماندن ایراد و یا ایجاد هر گونه خطا در کار نیستید زیرا که قبل از بازرسی کار توسط کارفرما ، کارشناسان آموزش دیده ما به صورت کاملا موشکافانه و دقیق جزئیات کار را برسسی می کنند و پس از بازبینی مجدد و رفع هر گونه نواقص احتمالی ، اتمام پروژه را به مشتریان اعلام می کنند .

در انجام کف سابی در تهران ما همواره پیشرو در کیفیت ، تعداد پروژه و به ویژه پروژه های لوکس ساختمانی هستیم که می توانید با هماهنگی های لازم از نمونه پروژه های ساب زنی در تهران بازدید کنید .

کفسابی و سنگسابی ساختمان در تهران

ما برای رسیدن به کیفیت بی نظیر امروزمان از ابزار و دستورالعمل های ویژه شرکت های با سابقه و تاثیر گذار در زمینه سنگسابی و polishing سنگ یعنی klindex  و شرکت تولید ابزار ilpa بهره می گیریم تا در حیطه کاری خود هر چه بیشتر به تکنولوژی و کیفیت روز دنیا نزدیک تر باشیم .

کفسابی ساختمان

ساختمان به عنوان محل استراحت و آرامش افراد خانواده از مهمترین مسائل زندگی جامعه امروزی شده است  ، بنابراین لازم است تا هرچه بیشتر در فراهم ساختن محیط زیبا ،لوکس و آرامش بخش و البته ساختمان تمیز بکوشیم تا بازخورد آن را در زندگی خود به عینه شاهد باشیم ، در این راستا خدمات کفسابی ساختمان به عنوان بخش بزرگی از خدمات ساختمانی که بیش از ۵۰ درصد سطوح در تماس با ما را پوشش می دهد می تواند از مهم ترین خدمات باشد ، بنابر این در انتخاب کفساب و سابزن ساختمان خود باید کمی بیشتر دقت کنیم .

زیرا که کف سابی ساختمان برای اهداف گوناگونی اجرا می شود که در ادامه بحث به هر یک از آنها به طور ویژه خواهیم پرداخت .

شرکت جامع خدمات ساختمانی پی تو بام برای کفسابی هر قسمت از ساختمان ابزار و تکنیک های ویژه ای دارد که به انها خواهیم پرداخت.

سنگسابی

سنگابی نام دیگر کف سابی است اما با کمی تفاوت ، به طوری که سنگ سابی ساختمان به سابیدن سنگ گفته می شود اما کفسابی به هر نوع سطح قابل لایه برداری مربوط می شود که سطح و کفپوش سنگی را نیز شامل می شود .

سنگسابی

در کل می توان سنگسابی را با لایه برداری سنگ ، رزین و یا بتونه سنگ و در آخر صیقل و براق کردن سنگ تعریف کرد . با سنگسابی همه چیز ممکن است از ترمیم سنگ های شکسته و روشن کردن درزهای سیاه شده تا ایجاد شیب برای سطوحی که به درستی شیب بندی نشده باشد ، حتی می توانید اگر درب آسانسور شما به سنگ گیر می کند با سنگسابی مقداری از ضخامت سنگ را بردارید تا مشکل گیر کردن درب قسمت های مختلف ساختمان برطرف شود .

ساب زنی

کف سابی در بین مردم به نام های مختلفی معروف است و کاربرده می شود که ساب زنی نیز یکی از آنها است ، ساب زنی سنگ ساختمان به عنوان مطلوب ترین خدمات برای کفپوش خانه تان است زیرا که با یک کار به چندین نتیجه مهم دست پیدا می کنید که یکی از آن نظافت و ضدعفونی شدن کفپوش خانه است ، به دلیل اینکه کفپوش های سنگی دارای خلل وفرج و منافذ هستند بنابراین محل مناسبی برای رشد باکتری ها هستند ، از این رو با استفاده دوره ای از خدمات کفسابی می توانید کفپوش خانه تان را به طور اساسی نظافت کرده و از باکتری ها خالی کنید .

اصول کار ساب زنی با سابیدن است و این اتفاق با سمباده های زبر تا نرم اتفاق می افتد و به این ترتیب است که هر سمباده نرم ایراد های سمباده زبر را برطرف می کند و در نهایت به نرم ترین نمره کف سابی رسیده و نتیجه مطلوب یعنی براق و درخشان کردن سنگ کف خانه حاصل می شود .

کفسابی پله و پایگرد
کفسابی پله و پایگرد ساختمان

خلاصه مزایای کفسابی

 • اگر سنگ دارای پستی و بلندی بشد به طور کامل برطرف می شود یا به طور دقیق تر ناهمواری سنگ نسبت به سنگ مجاور با کف سابی برطرف می شود .
 • سنگ خانه یا مغازه تان به هر حدی از خرابی یا سیاهی رسیده باشد با کفسابی اصولی سنگ کاملا نو و مانند روز اول براق و تمیز می شود .
 • کفسابی ایتالیایی (متفاوت از كفسابي معمولی می باشد ) باعث درخشش و براقیت سنگ می شود.
 • اگر خلل و فرج یا شکستگی در سنگ ایجاد شده است با رزین ساب یا بتونه ساب قابل ترمیم است .
 • خط و خش هایی که در اثر جابه جایی لوازم خانه و مبل و سایر اجسام تیز ایجاد شده باشد ، کاملا برطرف می شود که نیاز به ساب زنی لایه بردار عمقی دارد .
 • سنگی که کهنه شده و دچار آسیب های متنوعی شده است با کف سابی و سنگسابی حرفه ای قابل ترمیم و نوسازی است .
لیست قیمت کف سابی سنگ کف با دستگاه سابزنی
کفسابی سنگ ساختمان
6 پاسخ
 1. پیمانکار
  پیمانکار گفته:

  به روز ترین دستگاه کفسابی شرکت کلیندکس رو برای اجرای کفسابی ساختمان آوردن بچه های پی تو بام که فک نکنم این مدل دستگاه رو تو ایران شرکت دگ ای داشته باشه

  پاسخ
  • کارشناس 5
   کارشناس 5 گفته:

   سلام خدمت شما ، بله درست می فرمایید سری دستگاه های پیشرفته در شرکت که امسال توسط شرکت خریداری شده است و در پروژه ها استفاده می کنیم .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.