ساب زدن و لکه برداری سنگ کابینت ،کانتر و پوشش نانو سنگ کابینت میز ناهارخوری برای ضدلک و ضدآب کردن

سنگ طبیعی ومصنوعی در طراحی کابینت آشپزخانه کاربرد یافته است ، دلیل این استفاده در جای جای ساختمان به ویژه در آشپزخانه تنوع رنگ و مقاومت سطوح سنگی است که در سالهای طولانی می تواند با کیغیت و شفافیت همچنان در قلب خانه شما بدرخشد . برای نانو سنگ کابینت با مواد اورجینال ایتالیایی و نیز لکه برداری سنگ های طبیعی کانتر کابینت جزیره روشویی میز عسلی و غیره با استفاده از ساب زدن زدن اصولی سنگ طبیعی با ما در تماس باشید.

سنگ های طبیعی که در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود علاوه بر زیبایی بی نظیر دارای نقاط ضعف هستند که اگر به موقع اقدام شود می توان با هزینه بسیار جزئی از خسارات و هزینه های بعدی جلوگیری کرد .

نانو کابینت

نانو کابینت با استفاده از نانو ایتالیایی یکی از تاثیر گذارترین روش های ضدآب و ضدلک سازی سنگ آشپزخانه است که می تئانذ جذب آب سنگ را به صفررسانده و کاملا ضد لک سازی سنگ را انجام دهد .این کار با نفوذ نانو پولیش ایتالیایی به منافذ و عمق سنگ اتفاق می افتد که موجب بسته شدن تمامی منافذ سنگ شده و به این ترتیب عملا نفوذ آب به داخل سنگ امکان پذیر نیست و به دلیل ضخامت ۵۰ الی ۱۵۰ میکرونی نانو پولیش سنگ کابینت و کانتر حتی در اثر ریخته شدن مواد خوراکی و شوینده با خاصیت اسیدی هیچ آسیبی به سنگ وارد نمی شود وشما فرصت کافی برای تمیز کردن مایع ریخته شده را دارید .

ساب زدن سنگ کابینت و کانتر برای لکه برداری سنگ طبیعی

اگر در فرصت مناسب اقدام نانو کردن سنگ کابینت کانتر یا جزیره خود نکرده‌اید و سنگ طبیعی خانه تان دچار لکه های مختلف از جمله لکه چایی لکه آب لیمو و یا لکه سرکه و مواد شوینده شده است جای نگرانی نیست زیرا که گروه نانو کارهای پی تابام با انجام ساب زدن دستی سنگ طبیعی کانتر میز ناهار خوری می تواند تمامی لکه های سنگ که در اثر عوامل مختلف ایجاد شده را بردارد و با استفاده از مواد نانو پولیش سنگ را به حالت اول یعنی براق و درخشان و بدون لک تحویل دهد.

با انجام ساب زدن سنگ کانتر و کابینت توسط گروه نانو کارها و علاوه بر رسیدن به سطح براق و بدون ایراد سنگ شما به صورت کامل مقاوم در برابر انواع لکه ها می شود.

نانو کانتر و جزیره

نانو سنگ کانتر و جزیره اصولا به ضدآب کردن صفحات سنگی روی بالایی کابینت گفته می شود که بیشترین تماس را در هنگام آشپزی و استفاده از آشپزخانه با انواع مایعات از جمله آبمیوه و مواد شوینده و همچنین اجسام داغ در تماس است از این رو باید دقت داشته باشید که ابتدا در هنگام خرید سنگ دقت کافی را داشته باشید که سنگ دارای کاور پلاستیکی بی کیفیت نباشد زیرا که با قرار دادن اجسام داغ کاور پلاستیکی آسیب دیده و دچار سوختگی می شود.

و نقش و اثر جسم برروی کانتر باقی می ماندو مساله دوم که در خرید سنگ باید دقت کنید حتمن از سنگ های طبیعی با مقاومت بالا مانند سنگ گرانیت کانتر و سنگ مرمر کابینت و در درجه سوم سنگ مرمریت که در رنگ های قهوه ای و مشکی موجود می باشد تهیه کنید به چند دلیل که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

  • دوام و مقاومت بالا در برابر خراشیدگی و اجسام تیز
  • مقاومت کافی در برابر اجسام داغ
  • قابلیت ساب زنی و لایه برداری برای حالتی که سنگ لکه دار شده است .
  • پیوند قوی با نانو و گیرش مناسب با انواع نانو پولیش های سنگ کابینت و کانتر و عسلی

نکته بسیار مهم پس از خرید سنگ کابینت ، جزیره و کانتر و عسلی سریعا اقدام به پوشش نانو سنگ کنید چرا که هم هزینه ضدلک سازی کابینت و ضد آب سازی کابینت نو ارزان تر بوده و هم نیاز به ساب و لایه برداری نداشته و عملا براقیت اولیه سنگ حفظ شده و با نانو پولیش کانتر و کابینت به براقیت آن افزئده خواهد شد .

اما اگر به موقع نانو سنگ آشپزخانه تان را انجام نداده اید و سنگ تان با مشکلاتی چون لکه شدن و کدر شدن سنگ کانتر و کابینت روبه رو شده اید نگران نباشید و در ادامه با ما همراه باشید .

سابزنی سنگ کابینت و کانتر و میز ناهارخوری برای لکه برداری سنگ

اگر مراحل بالا را جدی نگرفته اید و مشکلاتی چون لکه شدن سنگ کابینت و کانتر و عسلی تان اتفاق افتاده نگران نباشید شرکت پی تو بام معماری برای این مشکل هم راه حل داره و برای پاک سازی لکه سنگ کابینت و کانتر و میز ناهارخوری از روش ساب زنی کابینت استفاده می کند و با استفاده از لایه برداری مورد نیاز سنگ کابینت و کانتر که با توجه به عمق لکه مشخص می شود و همچنین تعداد مراحل مورد نیاز توسط تکنسین حرفه ای ساب زنی دستی سنگ طبیعی سنجیده شده و لکه برداری سنگ آشپزخانه آغاز می شود .

ساب زدن سنگ طبیعی کابینت و کانتر به عنوان یکی از ارزان ترین و پرکاربرد ترین روش ها برای نوسازی و ترمیم سنگ می باشد که لازم است توسط تکنسین ماهر انجام شود تا آسیبی به آن وارد نشود و علاوه براین بتوان به یک سطح براق و صیقلی دست یافت .

با ساب زدن سنگ طبیعی عملا لایه برداری اتفاق می افتد و این لایه برداری باید کاملا کارشناسی شده و تخصصی انجام شود ، در غیر این صورت میتواند به ایجاد ناهمواری هایی در سطح سنگ موجب شود که از زیبایی و جلوه کار می کاهد .

ضدخش سازی سنگ طبیعی اشپزخانه

سنگ طبیعی به دلیل سطح اصطکاک بالا که با اجسام مختلف ایجاد می کند ، به شدت خش پذیر است و به ویژه با صیقل و براقیتی که سنگ های کانتر و اسلب دارند کوچک ترین خط و خش برروی سطح آن کاملا دیده می شود و روز به روز زیبایی سنگ آشپزخانه تان از بین می رود . اما چاره کار چیست ؟ ضدخش سازی سنگ کابینت و کانتر و میزناهارخوری با مواد کاهش دهنده سایشی ف با اجرای این نوع از نانو مواد می توان سایش و چسبندگی بین اجسام و سطح سنگ را تا ۷۰ درصد کاهش داد و در نهایت به یک سطح ضد خش رسید .

ضدلک کردن سنگ طبیعی

سنگ به عنوان یک ماده طبیعی به شدت آبدوست و جاذب رطوبت است و دلیل اصلی ایجاد شدن لکه های مختلف برروی سطح سنگ های براق آشپزخانه تان همین مساله است . بنابراین برای جلوگیری از ایجاد لکه برروی سنگ طبیعی کانتر و کابینت اولین مرحله به حداقل رساندن خاصیت جذب آب سنگ می باشد که این کار به کمک یک ماده آب گریز ممکن است .

با اجرای لایه آبگریز برروی سنگ طبیعی عملا تماس مستقیم آب و سایر مایعات با سطح بدون محافظ سنگ قطع شده و اجسام و مایعات با یک لایه مقاوم در برابر لکه ، حرارت ، آب ، نفوذ در ارتباط هستند و به این صورت ضدلک سازی سنگ طبیعی میزناهارخوری ،جلومبلی و عسلی و کانتر انجام می شود .

قیمت نانو محافظ سنگ کابینت

قیمت مواد آبگریز کننده اورجینال در حدود هر لیتر ۵ میلیون تومان می باشد ، بنابراین یک محصول نسبتا گران قیمت می باشد و به طبع قیمت مواد ضدآب کننده طبیعتا قیمت تمام شده اجرای آن نمی تواند از حد مشخصی پایین تر باشد بنابراین با در نظر داشتن قیمت فوق می توان به حدود قیمت اجرای نانو پوشش اورجینال سنگ رسید .

طبیعی است قیمت های پایین تر به دلیل استفاده از مواد غیر اصل می تواند به سنگ گران قیمت شما خسارت سنگین وارد کند که برطرف کردن آن بسیار هزینه بر خواهد بود ، توصیه ما به شما مشتریان بزرگوار انتخاب یک شرکت معتبر و با سابقه در زمینه نانو سطوح می باشد .

نانو سنگ کوارتز کابینت و آشپزخانه

سنگ های کوارتز به عنوان یکی از انتخاب های اصلی صاحبخانه ها برای استفاده در سطوح سنگی کانترتاپ ها و میز ناهار خوری و میز جزیره می باشد اما هر نوع سنگی چه طبیعی و چه مزایایی دارای نقاط قوت و نقاط ضعف است سنگ کوارتز برخلاف سایر سنگها به آسانی بلکه نمی‌گیرد اما ایراد هایشان خش پذیری بسیار بالا و ما طی سنگ کوارتز ایرادهای اساسی سنگ کوارتز در آشپزخانه می باشد. گروه نانو کارها برای ایرادهای سنگ‌کوارتز نیز راهکار اصولی و علمی دارد و آن استفاده از نانو پوشش های ایتالیایی برای افزایش ماندگاری سنگ‌کوارتز و مقاومت در برابر خش و همچنین حفظ براقیت و افزایش براقیت سنگ کوارتز کابینت کانتر و جزیره دارد. کانیهای سنگ کوارتز پس از مدت ها استفاده بر اثر تماس با آب پر شده و سطح سلیقه خود دارای سوراخ ها و حالت خارج می‌شود که با استفاده کردن از مواد نانو پوشش دیگر تماس مستقیم با کاری های کوارتز وجود ندارد و از این رو هم ظاهر سنگ حفظ می‌شود و هم اینکه براقیت آن چند برابر می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.