هر چند وقت یکبار باید نمای ساختمان خود را تمیز کنید

ساختمان های تمیز اولین تاثیر فوق العاده ای را ایجاد می کنند. با این حال، یکی از نادیده‌گرفته‌ترین بخش‌های ساختمان تجاری، نما است. نما اولین برداشت ساختمان شما است، وضعیت نما بازتاب قابل توجهی بر برند شما دارد.

نماهای کثیف یا بد نگهداری شده پرچم قرمزی هستند که می توانند مشتریان را در جهت مخالف فرار کنند. بنابراین، اطمینان از تمیز کردن نماهای ساختمان شما به طور منظم بسیار مهم است. سوال این است که چه زمانی باید نما خود را تمیز کنید و مهمتر از آن هر چند وقت یکبار باید این کار را انجام دهید؟

هر چند وقت یکبار باید نمای ساختمان خود را نماشویی کنید؟

عوامل متعددی تعداد دفعات نظافت نما در ملک شما را تعیین می کند، مانند:

  1. هدف ساختمان
  2. محل
  3. محوطه سازی
  4. آب و هوا
  5. نوع کسب و کار
  6. بودجه
  7. سبک ساختمان
  8. تصویر تجاری

امکانات پزشکی، رستوران‌ها و فروشگاه‌های خرده‌فروشی انواع مشاغلی هستند که به خدمات تمیز کردن مکرر نما نیاز دارند، زیرا صنایع آنها نیاز به ارائه تصویری تمیز و استریل دارند.

مزایای یک نمای ساختمان تمیز

جدای از تمیزتر به نظر رسیدن، مزایای قابل توجهی وجود دارد که کسب و کار شما می تواند از تمیز کردن تجاری نما به طور منظم به دست آورد.

بهره وری کارکنان را بهبود می بخشد

محیط کاری که در آن قرار دارید تأثیر بسزایی بر بهره وری شما دارد. یک فضای کاری کثیف و به هم ریخته ممکن است حواس کارمندان را پرت کند و بهره وری شما را به خطر بیندازد. از طرف دیگر، محیط اداری تمیز است، کارمندان بهتر می توانند روی کارهایی که در دست دارند تمرکز کنند.

به کاهش آسیب کمک می کند

نماهای بتنی متخلخل هستند، به این معنی که قرار گرفتن مداوم آنها در معرض عناصر طبیعی مانند آلاینده ها و گرد و غبار می تواند در طول زمان بر استحکام نما تأثیر بگذارد. هنگامی که نمای بیرونی ساختمان ضعیف شود، می تواند منجر به خسارات پرهزینه شود. نگه داشتن نما در شکل بالا باعث کاهش آسیب می شود و به شما این امکان را می دهد که در بالای همه چیز بمانید.

چگونه می توان یک شرکت حرفه ای تعمیر و نگهداری نما پیدا کرد

ارائه دهندگان خدمات نما زیادی وجود دارد که می تواند کمی سخت باشد. ترفند اینجا این است که ابتدا تحقیق خود را انجام دهید: ببینید کدام شرکت ها در منطقه شما معتبر هستند. این شرکت ها به هیچ وجه معروف نیستند و بهتر است از بین شرکت هایی انتخاب کنید که شهرت بسیار خوبی در زمینه نماشویی دارند و سال ها در این صنعت بوده اند.

همچنین می توانید از خواندن نظرات و نظراتی که می توانید در وب سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی آنها بیابید، چیزهای زیادی بیاموزید. حداقل سه انتخاب برای انتخاب داشته باشید و هر کدام را به شما پیشنهاد بدهند.

در نظر داشته باشید که هر چقدر بخواهید کمترین قیمت نماشویی را داشته باشید، کیفیت کار مهمتر است. به هر حال، اگر شرکتی پیدا کردید، می‌خواهید آن شرکت برای شما باشد، شرکتی که هر زمان که نیاز به تمیز کردن نما دارید، می‌توانید با آن تماس بگیرید. مشتری دائمی بودن مزایای خود را دارد، بنابراین شرکتی را پیدا کنید که بتوانید سال ها با آن بمانید.

نتیجه

اینکه هر چند وقت یکبار نیاز به تمیز کردن نمای ساختمان خود دارید به عوامل متعددی بستگی دارد که در بالا ذکر کردیم. اما مهم نیست که کسب و کار شما در چه جایگاهی قرار دارد یا چه عواملی بر نمای ساختمان شما تأثیر می گذارد، بهتر است به دلیل مزایایی که برای کارمندان و کسب و کار کلی شما فراهم می کند، تمیز کردن منظم نمای ساختمان خود در دفتر را در اولویت قرار دهید.

در شرکت پی تو بام ، ما در دسترسی به طناب، تجهیز و ساخت و ساز در مکان‌های صعب العبور در تهران تخصص داریم. همین امروز با ما تماس بگیرید و به ما بگویید چگونه می توانیم به شما کمک کنیم!

پیچ و رولپلاک نما یکی دیگر از مهم ترین خدمات نگه داری نمای ساختمان است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.