قیمت کفسابی ۱۴۰۰ | ۵ عامل تاثر گذار در قیمت کفسابی و سنگسابی

قیمت کفسابی سنگ اساسا به صورت متر مربعی محاسبه می شود و عوامل مهم تاین کننده در قیمت سنگسابی بسیار متعدد می باشد که ما در این مقاله تا جای ممکن به عوامل موثر در قیمت کفسابی سنگ و سایر سطوح را بررسی می کنیم .

نکته مهم در خدمات کفسابی ارائه شده توسط شرکت پی تو بام حذف کامل ایاب ذهاب و ضریب افزایش قیمت در پروژه های شهرستان می باشد و این مهم ترین نکته تمایز این شرکت است .

قیمت کفسابی هزینه ساب زنی در تهران و کرج
قیمت کفسابی سنگ

اگر بخواهیم گران ترین و ارزان ترین های کفسابی را نام ببریم می توان گفت قیمت کفسابی گرانیت بسیار هزینه بر بوده و تقریبا دو برابر ساب زنی سایر سنگ ها است و دلیل این موضوع مصرف بسیار زیاد ابزار ها در ساب گرانیت است و دلیل دیگر تعداد مراحل بالای کار در سنگسابی گرانیت می باشد و ارزان ترین آنها متعلق به سنگ های تراورتن ابعاد بزرگ است که نسبت به سایر انواع سنگ ، نرم تر بوده و هزینه تمام شده ساب زنی کمتری دارد .

قیمت کفسابی

قیمت کفسابی به پارامترهایی چون نوع سنگ،متراژ کار ، همسطح بودن کار ، مهم ترین مساله کف قبلا ساب خورده یا نه ؟ ، نوع کفسابی لازم برای کفپوش مورد نظر،جنس سطح کف اعم از گرانیت ،سنگ ، بتن ، موزائیک ،لاشه سنگ و … که از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت کفسابی سنگ می باشد .

ممکن است سئوالات مختلفی در ذهن مشتریان ایجاد شود که دلیل اختلاف قیمت ها چیست ؟ و تنها پاسخ ما جمله معروف ( هیچ گرانی و ارزانی بی دلیل نیست ) می باشد .

قیمت سنگسابی در تهران

باید توجه داشته باشید که با افزایش یا کاهش ۱۰ سانتی متری ابعاد سنگ کف ساختمان شما تعداد بند ها و ناهمواری هایی که باید برداشته شده و یکدست شود تا ۵۰ درصد افزایش یا کاهش می یابد و این ینی مصرف ابزار بیشتر و صرف زمان بیشتر برای ساب زنی و در نهایت تفاوت قیمت در ساب انواع سطوح می شود .

یا برای مثال ابزار ساب زنی لازم برای ساب زدن ۱۰۰ متر مربع بتن،با ابزار کار کفسابی ۱۰۰۰ متر مربع سنگ برابری می کند .که این طبیعتا موجب اختلاف چشم گیری قیمت کفسابی بتن و قیمت ساب سنگ می شود . با در نظر گرفتن موارد ذکر شده دلیل اختلاف قیمت ها کاملا روشن و قابل درک است .

به طور کلی اولویت هر کفساب و سابزن در تهران و سایر شهر ها در تعیین هزینه سنگسابی درجه نرمی و سختی سنگ و در درجه دوم ابعاد سنگ می باشد که در این درجه بندی نیز گرانیت جزو سخت ترین سنگ ها و سپس دهبید و سایر سنگ های مرمریت و مرمر و نرم ترین سنگ سنگ های آهکی و تراورتن می باشد .

همچنین توصیه ما خرید سنگ های با ابعاد بزرگ برای زیبایی هرچه بیشتر کف ساختمان و کاهش هزینه های سنگ کاری ساختمان و قیمت ساب زنی بهترین انتخاب می باشد .

لیست قیمت کفسابی رزین ساب و بتونه ساب

دو نوع رزین ساب و بتونه ساب برای پر کردن حفره و خلل وفرج سنگ که می تواند در هرجای سنگ یا بند بین سنگ ها باشد ، قابل استفاده است و در صورت توافق باید توسط استاد کار کفساب انجام شود . در مراحل کفسابی در مرحله سوم یا دوم کار قرار می گیرد و نیاز به خشک شدن دارد .

قیمت ساب زنی سنگ کف و پله
قیمت ساب زنی سنگ کف و پله

توجه داشته باشید رزین سنگ به دلیل ساختار بسیار ریز قابلیت نفوذپذیری بیشتری در سنگ دارد و با پر کردن تمامی خلل و فرج سنگ می تواند در نهایت به براقیت بیشتر سنگ کمک کند .

رزین کاری اصولی سنگ و کفسابی حرفه ای می تواند شما را از عوض کردن سنگ ها و هزینه های بسیار بالای آن منصرف کند و یک کفپوش سنگی کاملا نو و بدون ایراد را برای شما ایجاد کند که از نظر قیمتی با کارهای دیگر مانند عوض کردن کفپوش یا دوباره کاری سنگ قابل مقایسه نیست و درصد بسیار پایینی را دارد .

نوع سنگقیمت بتونه سابقیمت رزین سابقیمت اپوکسی سابقیمت کفسابی سنگ ساب خورده
دهبید۲۰ هزار تومان۳۰ هزار تومان۶۰هزار تومان۱۲ هزار تومان
گوهره،تراورتن،صلصالی،هرسین۱۵ هزار تومان۲۵هزار تومان۲۵ هزار تومان۱۲ هزار تومان
گرانیت۴۵ هزار تومانرایج نیسترایج نیستفرچه ساب می خورد
موزائیک۲۰ هزار تومانرایج نیسترایج نیست۱۲ هزار تومان
بتن۱۴ هزار تومانرایج نیست۱۵۰ هزار تومان۸ هزار تومان
لاشه سنگ۲۰ هزار تومانرایج نیسترایج نیست۸ هزار تومان

لیست قیمت کفسابی سنگ ، گرانیت ، بتن ، موزائیک ، لاشه سنگ ، دهبید و تراورتن با هزینه مناسب سنگسابی و قیمت ساب زنی در تهران و سایر شهرها

تذکر : قیمت ها برای متراژهای بالای ۱۰۰ مترمربع است و متراژ های کمتر از آن به صورت چکی ( ۴۰۰ الی یک میلیون تومان ) انجام می شود . البته قیمت های تعیین شده ممکن است با تغییر شرایط مانند برق تک فاز و سه فاز بودن برق و ابعاد سنگ و یکدست بودن کار می تواند تا ۳۰ درصد افزایش یا کاهش خواهد داشت .

قیمت ساب ایتالیایی

کفسابی ایتالیایی بهترین نوع ساب سنگ می باشد که باید تمامی مراحل سنگسابی با لقمه سنگ ها و لقمه پدهای کف سابی انجام می شود .کف سابی ایتالیایی باید با نهایت دقت و ظرافت انجام شود تا به هدف اصلی ساب ایتالیایی سنگ باید به صورت آینه ای و شیشه ای دربیاید و در صورت اجرای درست آن می توان تصویر سقف و اجسام را برروی کف مشاهده کنید به خاطر همین ویژگی این نوع ساب زنی به کف سابی شیشه ای یا آینه ای نیز معروف است .

قیمت کفسابی ایتالیایی

قیمت نانو ساب

نانو ساب به عنوان ضدآب کننده سنگ و پروتکت آن به کار می رود برای این کار مواد مختلفی از جمله مواد نانو پولیش سنگ و یا مایعات آن به کار می رود و پس از اجرای آن شاهد افزایش براقیت سنگ و درخشش آن خواهیم بود .

لیست قیمت کف سابی سنگ کف با دستگاه سابزنی
لیست قیمت کف سابی سنگ کف با دستگاه سابزنی

با انجام نانو ساب دیگر جای لکه چایی و قهوه و سایر مایعات برروی آن اثر نمی گذارد و تمیز کردن کفپوش سنگی بسیار آسان خواهد بود و این به دلیل آبگریز بودن مواد نانو اجرا شده برروی سطح سنگ کف می باشد . توصیه ما برای اجرای نانو ساب باید همراه با کفسابی ایتالیایی می شود ، با انجام همزمان کفسابی و نانو ساب می توان به نهایت کیفیت آن رسید زیرا برای اجرای نانو لازم است قبل از هر چیزی تمامی کثیفی ها و ناهمواری ها و ایرادات سنگ برطرف شود تا تماس سنگ و مواد نانو کاملا برقرار شود و این به ماندگاری هر چه بیشتر نانوساب کمک خواهد کرد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.