خرید ضایعات آهن و خرید ضایعات ساختمان

خرید ضایعات آهن

خرید ضایعات آهن به عنوان یکی از مواد قابل بازیافت و قابل استفاده می باشد ، نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در زمینه بازیافت و باز استفاده آهن آلات دارد .

شرکت پی تو بام معماری در جهت ارتقا صرفه جویی در زمینه آهن اقدام به خرید آهن های ضایعاتی با نرخ و قیمت مناسب و بازیافت آن می نماید .

خرید ضایعات ساختمانی
خریدار ضایعات ساختمانی

ضایعات آهن در کشور های در کشورهای مختلف برای بازیافت و تبدیل به آلیاژ های آهنی مورد استفاده قرار می گیرد و طی چند سال اخیر در ایران شرکت های خرید ضایعات آهن گسترش یافته است و می توانید با تماس با شرکت پی تو بام ضایعات آهن ساختمانی و سایر انواع ضایعات اهنی را با بالاترین قیمت به کارشناسان ما به فروش برسانید .

خریدار ضایعات آهن در تهران و کرج
قیمت ضایعات آهن

ضایعات آهنی که در فضاهای باز و محیط زیست ریخته می شود که باعث وارد شدن صدمات جبران ناپذیری را به محیط زیست وارد می کند، بنابراین برای جلوگیری از اتفاقات می توانید هم ضایعات را تبدیل به پول کنید و هم از آسیب به محیط جلوگیری کنید .

در خرید ضایعات آهنی پروژه های بزرگ ،شرکت های مختلف می توانند در مزایده خرید ضایعات آهن شرکت کنند و شما به عنوان فروشنده آهن آن را به قیمت مناسب به فروش برسانید .

خریدار ضایعات آهن

همانطور که می دانید بسیاری از شرکت ها و افراد هستند که آهن ها و ضایعات ساختمانی یا ماشینی شما را بخرند و با قرارداد هایی که با کارخانه های بازیافت آهن دارند ،می توانند تا آهن های ضایعاتی را به طور کامل بازیافت کرده و از انباشته شدن زباله های آهنی و آسیب به طبیعت و جلوه شهر جلوگیری می کنند .

قیمت ضایعات آهن و مس و آلومینیوم و روی و وسایل کهنه در تهران و کرج
قیمت ضایعات آهن و مس و آلومینیوم و روی و وسایل کهنه در تهران و کرج

پس از انجام عملیاتی مانند تخلیه بار و جداسازی آن توسط کارگر ها ، زباله های آهنی به داخل کارخانه منتقل می شود. سپس عملیات جداسازی دقیق تر و در نهایت عملیات ذوب کردن و بازیافت آهن و سایر ضایعات ارزشمند آغاز می شود .

از این رو کارخانه های بازیافت به نیروهای خریدار ضایعات آهن در تهران و کرج نیاز دارند تا بتوانند آن آلات و سایر ضایعات را در اسرع وقت جمع آوری کرده و با قیمت بهتر به دست آنان برساند ف از این رو شرکت پی تو بام با داشتن خریداران ضایعات آهنی و مس ، آلومینیوم و روی و سایر انواع ضایعات ارزشمند و قابل بازیافت را از شما همشهریان عزیز در تهران و کرج و سایر استان ها دریافت کرده و به این صورت می توانید ضایعات آهن را مستقیم به دست خریدار برسانید و با قیمت مناسب به فروش برسانید .

خرید ضایعات فلزی : مانند آهن ، چدن ، میلگرد ، و انواع ضایعات ساختمانی ، ضایعات پلاستیک ، ضایعات فلزات رنگی : مانند مس ، آلومینیوم ، برنج
خرید ضایعات فلزی : مانند آهن ، چدن ، میلگرد ، و انواع ضایعات ساختمانی ، ضایعات پلاستیک ، ضایعات فلزات رنگی : مانند مس ، آلومینیوم ، برنج

خرید ضایعات آهن با بالاترین قیمت ضایعاتی

تمامی آهن آلات و سایر ضایعات باید با قیمت روز خریداری شود تا به نفع فروشنده باشد و هیچ یک متضرر نشوند . گاها ضایعات آهن و سایر ضایعات را با قیمت پایین از فروشنده خریداری می کنند که بعدا به مشکل بر میخورند .

ما با تضمین قیمت ضایعاتی روز آهن و مس و چدن و روی و غیره می توانیم بهترین قیمت خرید ضایعات آهنی را به شما پیشنهاد دهیم تا بتانید به بالاترین قیمت ضایعات را بفروشید .

خریدار ضایعات آهن ،چدن،مس،آلومینیوم با بالاترین قیمت در تهران
خریدار ضایعات آهن ،چدن،مس،آلومینیوم با بالاترین قیمت در تهران

برای فروش ضایعات به قیمت رو همین حالا با شرکت پی تو بام تماس بگیرید .

می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از بهترین قیمت خرید ضایعات مطلع شوید ،حتی ما به شما پیش بینی وضعیت قیمت ضایعات ساختمانی و آهنی و چدنی و رویی را در چند روز اینده نیز به صورت رایگان به شما پیششنهاد می کنیم .

خرید انواع ضایعات آهنی

آهن به عنوان پرکاربرد ترین فلز در انواع صنعت ها از جمله ساختمان ها ،پل ها ،کارخانه ها و تولیدی های مختلف و به عنان عنصر اصلی ساخت دستگاه ها و تجهیزات مختلف ،طبیعتا دارای بیشترین ضایعات نیز می باشد و اگر شما ساختمان تخریب شده دارید یا یک کارخانه بلااستفاده دارید که می خواهید ضایعات آهنی ان را به فروش برسانید ، می توانید با خیال راحت با شرکت پی تو بام تماس گرفته و ضایعات آهن کارخانه ،ساختمان ،دستگاه ها و انواع ضایعات را به طور مستقیم به دست ما برسانید و بالاترین قیمت ضایعات را دریافت کنید .

خرید ضایعات آهنی صنعتی ، فلز رنگی
خرید ضایعات آهنی صنعتی ، فلز رنگی

ما به صورت شبانه روزی و با قرارداد هایی که با خریداران جزئی آهن داریم ، در هر جای ایران که باشید می توانیم در سریع ترین زمان و بدون واسطه خریدار انواع ضایعات باشیم و خیالتان را از بابت قیمت ضایعات آهنی راحت کنیم که به بالاترین قیمت ممکن به فروش می رسانید .

همچنین سرویس های خرید ضایعات آهن ما به صورت شبانه روزی و بدون محدودیت می باشد و نیز تسویه پول به صورت کاملا نقدی می باشد .

و لازم به ذکر است که تمامی قیمت خرید ضایعات آهن ساختمان و صنعتی به قیمت روز می باشد . که دارای ویژگی هایی چون قیمت مناسب ،انتقال سریع ،سرویس شبانه روزی بدون تعطیلی می باشد .

چه نوع آهن آلات را خریداریم؟

شرکت پی تو بام خریدار تمامی انواع فلزات صنعتی سنگین و یا ورق های سبک نیز می باشد و می توانید تنها با برقراری یک تماس ضایعات فلزی خود را با قیمت دلخواه بفروشید . در زیر به چند مورد از انواع ضایعات آهنی اشاره میکنیم :

  • ضایعات آهن سوپر ویژه پرتقاضا : آهن آلات این دسته شامل ضایعات آهن آلات ساختمانی از قبیل ضایعات تیرآهن ، گوشه ورق ضخیم ، نبشی و ناودانی ، لوله های ضخیم و خرده میلگرد های حرارتی و سازه ای از دسته آهن الات سنگین و پر تقاضا هستند و تسویه خرید ضایعات اینها به صورت کاملا نقدی می باشد .
  • خرید ضایعات اهن ویژه : شامل انواع ورق های روغنی و بدو زنگ زدگی ، تکه های نبشی و ناودانی وسایر آهن آلات که در ساخت آسیب دیده باشد ، لوله های توپر و ضخیم ، تسمه های آهنی ، قالب های بتنی (کسری وزن دارد) ، پرسی میلگرد و رینگ اتومبیل و انواع دینام های آهنی از دسته آهن های ویژه می باشند و خرید آنها به صورت کاملا نقدی می باشد .
  • خرید ضایعات آهنی درجه یک و دو : قوطی و پروفیل های بدون زنگ زدگی ، انواع لوازم موتوری سبک و سنگین ، آبگرم کن بدون رسوب ، انواع ورقه های روغنی بدون رسوب ، ریل قطار با مجوز شرکت راه آهن و انواع چرخ دنده ها و خرید ضایعات آهنی درجه دو مانند در و پنجره ، چارچوب ، میلگرد های کلاف شده و اتصالات گالوانیزه ،انواع توری ، ورق گالوانیزه ، تسمه ها و لوله بار سبک و سنگین نیز با قیمت مناسب ضایعات و تسویه نقدی خریداری می شود .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.