خدمات راپل که توسط راپل کاران پی تو بام در تهران و کرج ارائه می‌شود

خدمات راپل به مجموعه خدمات نمای ساختمان و کار در ارتفاع گفته می‌شود که با استفاده از طناب راپل و بدون نیاز به داربست و سایر ابزارهای بالابر یک شخص ماهر اقدام به ارائه خدمات نما با راپل و دسترسی آسان انجام می دهد گروه پی تو بام با آموزش نیروهای راپل کار فوق متخصص گستره کاربرد راپل در نمای ساختمان و ارتفاع را افزایش داده است و تقریباً تمامی خدمات نما را می‌تواند با دسترسی آسان از طریق راپل در تهران و کرج و سایر شهرها در سریع‌ترین زمان ارائه دهند.

راپل کار در تهران و کرج

ما همواره نیروهای راپل کار که دارای مدرک تعییرات آ می باشند را در تهران مکرر مستقل کرده‌ایم تا در سریعترین زمان خدمات نما را پر را برای شما همشهریان و هم میهنان گرامی ارائه کنند. در هر جای تهران و کرج هستید و همچنین سایر شهرها قرار دارید و نیاز به یک راپل کار ماهر دارید می توانید با پی تو بام تماس گرفته و درخواست خدمات راپل کنید .

مزایای استفاده از خدمات راپل

در سال‌های اخیر خدمات راپل تقریباً در تمامی خدمات نظافتی و همچنین تعمیراتی و تاسیساتی نمای‌ساختمان وارد شده است همچنین از خدمات راپل در تمیز کردن دکل‌ها پالایشگاه‌های نفتی تابلوها و همچنین سایر قسمتهای نمای ساختمان و برج ها استفاده می شود اما دلیل این همه محبوبیت و استفاده روزافزون از خدمات راپل چیست؟

تقریبا هیچ نما و یا ارتفاعی وجود ندارد که نتوان از طریق رابر به آن دسترسی ایجاد کرد از این رو در جاهایی که امکان این است کلایمر استفاده از جرثقیل و یا داربست وجود ندارد و یا همچنین در صورت وجود بسیار زمانبر و هزینه‌بر است به راحتی و با امنیت کامل می‌توان از یک راپل کار ماهر برای ارائه خدماتی چون نماشویی، پولیش نما ،نانو کردن سطوح، ایزوگام کردن نما و همچنین مقاوم سازی نمای ساختمان از راپل استفاده کرد .

راپل کار در تهران – راپل کار در کرج

از مهمترین مزایای این دسترسی راپل می توان به سرعت اجرای کار نیاز به تجهیزات بسیار کم و همچنین عدم محدودیت ارتفاع و ایمنی بسیار بالای خدمات راپل اشاره کرد .

 

قیمت راپل کاری چگونه محاسبه می شود

قیمت خدمات راپل بستگی به نوع خدماتی که ارائه می شود اعم از آب بندی و یا پیچ رولپلاک نمای ساختمان با یکدیگر متفاوت است بنابراین می‌توان برای راپل کاری یک قیمت مشخص و معین تعیین کرده بنابراین ابتدا باید نوع کاری که قرار است توسط راپل کار ارائه شود تعیین شود و سپس به تعیین قیمت و تعرفه آن می‌پردازیم.

در ادامه می خواهیم به تعریف دقیق راپل و راپل کاری بپردازیم و همچنین شما را با خطرات معایب و مزایای این حرفه ای پرمخاطره آشنا کنیم.

همچنین برای درخواست خدمات راپل در نمای ساختمان با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

در ابتدا توجه داشته باشید راپل یک واژه فرانسوی می باشد و معادل انگلیسی آن abseiling یا فرود و پایین آمدن با طناب است که می توان از واژه بالا به معنی و کاربرد این نوع خدمات رسید ، یعنی تمامی کارهایی که از دسترس یک فرد عادی خارج بوده و برای انجام آن نوع خدمت باید یک دسترسی به ارتفاع به مانند دسترسی راپل کار به نما است که کاربرد دارد .

راپل چهار مهارت های یادگیری در شرایط خطرناک و اعصاب می تواند جان افراد را نجات دهد همچنین از راپل در زمینه های آتشنشانی نظامی و همچنین تفریحی و صخره نوردی استفاده می شود.

یک روال کار حرفه‌ای علاوه بر حفظ ایمنی خود بر روی نمای ساختمان های مختلف باید مهارت کافی برای ارائه خدمت مورد نظر در ارتفاع را نیز داشته باشد یکی از این خدمات می‌تواند مقاوم سازی نمای ساختمان و یا نقاشی نمای ساختمان و همچنین تاسیسات و تعمیر نمای‌ساختمان باشد.

راپل کار حرفه‌ای به چه کسی گفته می شود؟

در پاسخ به این سوال می توانیم توضیح دهیم که راپل کار کسی است که تمامی خدمات ممکن بر روی نمای ساختمان را بدون نیاز به داربست و تنها با یک طناب راپل انجام می‌دهد.

همانطور که اشاره شد یک راهکار هم باید فردی مجرب و ورزیده باشد تا بتواند تمامی مهارت هایش را بر روی راپل و در ارتفاع به نمایش بگذارد و از مهارت های خود در راستای ارائه خدمات فوق العاده و بی نظیر در ارتفاع های مختلف قادر باشد .

البته تا به اینجای کار سعی داشته ایم تا دیدگاه کلی از خدمات راپل کاری را برای شما روشن کنیم اما در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا ویژگی های یک راپل کار حرفه ای را برای شما بیان کنیم.

انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با راپل کار حرفه ای و بدون داربست

خدمات بیشتری را می توان با استفاده از دسترسی و راه حل ارائه داد که یکی از مهمترین آنها انجام مقاوم سازی نمای ساختمان با پیچ کردن سنگ نمای ساختمان است که با یک راپل کار حرفه‌ای به راحتی قابل انجام است.

روش کار به این صورت است که یک کار حرفه‌ای از پشت بام ساختمان مانند سرطان و اتاق آسانسور محکم کرده و سپس در قسمت های مختلف و ارتفاع های مختلف از نمای ساختمان فرود آمده و اقدام به پیچ کردن سنگ های شل شده و یا حتی تمامی سنگهای موجود در نمای ساختمان انجام می‌دهد.

خدمات نمای ساختمان که یک راه پر کار انجام می دهد می تواند موارد زیر را در بر گیرد

سنگ کاری نمای ساختمان ،چسباندن سنگهای شل شده و یا سقوط کرده از نمای ساختمان، نصب کردن لوله های بخاری، سوراخ کردن یک قسمت از نمای ساختمان برای هواکش، نصب لوله های آب در ارتفاع، شستشوی نمای ساختمان با راپل، شستشوی انواع پنجره رنگ آمیزی نمای ساختمان با راپل توسط گروه پی تو بام انجام می شود البته شما می توانید هر نوع خدمات نما که لازم دارید با کارشناسان ما در میان بگذارید و در سریع ترین زمان اجرا خواهد شد.

ابزارهای مهم یک راپل کار برای کار در ارتفاع

محیط کار یک راه پر کار در ارتفاع مختلف است نیاز به یک ابزار برای نگهداری خود در ارتفاع های مختلف دارد این ابزار که مخصوص نما هست که راپل کار را به راحتی در ارتفاع های مختلف حفظ می‌کند و دارای یک دسته ترمز است که می‌تواند با کشیدن و نگهداشتن آن جابجا شده و در ارتفاع های مختلف برای ساعت ها بماند.

طناب استاتیک و نیمه استاتیک – طنابچه هشتی – گره ها طناب – کارابین ها و دلر

و سایر ابزار مهم راپل کاری شامل:

  • ریگ
  • طناب راپل
  • هارتس
  • کلاه ایمنی
  • دستکش
  • آیدی

لازم است بدانید که یک نفر کار حرفه‌ای باید با طناب و انواع گره های محکم برای استفاده در محکوم کردن یک صراف لبه پشت بام ساختمان لازم است تا به طور کامل آشنایی داشته باشد و همچنین در راه پرکاری یک روال کار حرفه‌ای می‌تواند حرکت رو به بالا و یا رو به پایین داشته باشد.

راپل کار چگونه می تواند در ارتفاع های مختلف کار کند و انجام خدمات راپل بپردازد؟

البته باید توجه داشت که راپرت راپل کار باید یک سر طناب خود را به یک شی بسیار محکم و متصل به ساختمان مانند سرستون و یا نرده های فولادی مقاوم در پشت بام ساختمان با استفاده از گره های مناسب و مقاوم متصل کند و سپس نوبت به فرود از نمای ساختمان می رسد.

راپل کار به واسطه طناب و گره های محکمی که بر روی پشت بام محکم بسته است از نمای ساختمان پایین می‌آید و در حالتی که قرار می گیرد که پاهای خود را در ساختمان تکیه داده و در این حالت دو دسته آزاد می باشد و می تواند ابزارهایی چون دریل پیچ گوشتی و سایر ابزار کار را در دست به راحتی گرفته و اقدام به ارائه کار کند.

این روش از نظر امنیت یکی از مطمئن ترین روش های دسترسی به ارتفاع ساختمان می باشد.

راپل کار حرفه‌ای مرد عنکبوتی نیز گفته می شود زیرا آنها با تکنیک های خاص با استفاده از یک کلام در ارتفاع های مختلف قرار می گیرند و بر روی نمای ساختمان جابجا می شوند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.