آب بندی نما و عایق کاری نمای ساختمان با بهترین و قویترین چسب های موجود برای سیمان و سنگ

قویترین مواد و چسب برای انجام آب بندی نما و عایق کاری نمای ساختمان کدام است؟

چسب آب بند کننده نما در عایق بندی نمای ساختمان یکی از بهترین روشها و همیشه کاربردی ترین آنها برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب به داخل ساختمان از طریق نما می باشد.

قیمت اجرای چسب آب بندی کننده نما با با چسب های آب بند نما محاسبه نمی‌شود و همچنین ما تخصصی را در این زمینه داریم که تشخیص دهیم چه نوع چسبی برای چه نوع نمایی مناسب است.

برای استعلام قیمت آب بندی نما و عایق کاری نمای ساختمان با شماره ۰۹۱۲۶۳۵۸۷۲۱ تماس بگیرید.

آب بندی نمای ساختمان برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان
آببندی نما با چسب آببند کننده نما با راپل و بدون داربست

آب بندی نمای ساختمان با استفاده از چسب آب بند کننده

احتمالاً شما هم در فضای پر باران و تو در روزهای عادی با نم کشیدن دیوار خانه تان روبرو شده اید که بسیار صحنه ناخوشایند است زیرا که هیچ فرد عادی نمی داند که برای حل این مشکل چه راهکاری را باید بیان داشت اما شرکت پی تابام برای حل مشکل نم دادن دیوارهای بیرونی ساختمان استفاده از چسب های استاندارد آب بند کننده نمای ساختمان را پیشنهاد می‌کند که می‌توان با طناب راپل اقدام به آب بندی و عایق کاری ساختمان بدون داربست نمود.

استفاده از چسب آب بندی نما علاوه بر ضد آب ضد رطوبت کردن قسمتهای بیرونی نمای ساخته و موجب مقاومت دیوار ساختمان نیز می شود زیرا با مقاومت و کشش بالایی که بین اجزای تشکیل دهنده ساختمان ایجاد می کند یک مقاومت و ماندگاری خیره‌کننده‌ای را به نمای ساختمان شما می دهد.

چسب آب بندی نما در انواع مختلف تولید می شود از جمله چسب های سیلیکونی پلی اورتان و غیره که در آب بندی نمای ساختمان در آب بندی نمای شیشه‌ای نمای کامپوزیتی و آب بندی انواع نماها و کاربرد دارد.

چسب های آب بند کننده نمای ساختمان علاوه بر جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به داخل ساختمان از اتلاف انرژی داخل ساختمان جلوگیری می کند زیرا که عایق حرارت و سرما نیز هستند.

صدماتی که ممکن است در اثر عدم استفاده از چسب عایق کاری نمای ساختمان ایجاد شود؟

شوره زدگی در نمای ساختمان پوسته شدن رنگ ساختمان و پوسته شدن و قارچ زدن و کپک زدن و یخ زدگی و ذوب شدن آن و در نتیجه آب آب به داخل ساختمان شما نفوذ کرده و باعث پوسته شدن و قسمتهای داخلی ساختمان و فاسد شدن فرش و غیر ممکن است بشود و همچنین نفوذ باران های اسیدی به اسکلت ساختمان می‌تواند میلگردها و یا سازه فلزی ساختمان را دچار زنگ زدگی و پوسیدگی کند که در آینده می تواند فاجعه ایجاد کند.

انواع عایق بندی نما بهتر است با چسب انجام شود و یا با رزین؟

چسب های آب بند کننده نمای ساختمان و فقط برای آب بندی و عایقکاری قسمت محدودی از نما کاربرد دارد و آن به دلیل ضخامت بالا و همچنین هزینه بسیار سنگین چسب کاری در متراژ گسترده می باشد طریقه استفاده از چسب های پلی اورتان مانند z90 برای آب بندی نمای ساختمان به این صورت است که ابتدا لاستیک درز ها را درآورده و درزها را کاملا از هر نوع کثیفی پاک می کنیم و در مرحله بعد با استفاده از تفنگ مخصوص چسب و لیسه چسب را در درزها و قسمت هایی که آب نفوذ می‌کند قرار داده و به خوبی در محل اجرا کنیم این نوع چسب عایق بندی نما مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت تابش خورشید اشعه یووی دارند.

برای اینکه چسب پلی اورتان به نمای ساختمان آسیب نرساند از نظر زیبایی باید کناره‌های قسمتی که قرار است آببندی نما شود را با چسب کاغذی پوشاند با انجام این کار اگر چسب هم ناخواسته قسمتهای دیگری از ما مالیده شد می‌تواند به راحتی با جدا کردن چسب برطرف شود.

آب بندی نمای ساختمان با مایعات نانو و واترپروف کننده ایتالیایی

درباره روش های آب بندی و عایق بندی نمای ساختمان با استفاده از چسب مانند چسب های پلی اورتان مزد ۹۰ اشاره کردیم که دارای محدودیت‌هایی مانند تاثیر بد بر روی زیبایی نمای ساختمان باعث می‌شد تا نتوانیم در ابعاد گسترده برای آب بندی نمای ساختمان از این موارد استفاده کنیم اما شرکت پیدو پام با انجام نانو و واترپروف و ضدآب کردن نمای ساختمان به صورت تخصصی اقدام به وارد کردن نانو های ایتالیایی که در دو مدل براق و بی اثر موجود می باشند بر روی نمای ساختمان اجرا می شود. اما مزیت مایعات نانو موجود در شرکت پی تو بام نسبت به عایق بندی نمای ساختمان این است که می‌توان در ابعاد گسترده و حتی برای کل نمای ساختمان نانو کاری را انجام داد و با این حساب کاملاً خیال شما از بابت نفوذ آب راحت می‌شود و همچنین حفظ و ماندگاری متریال های نمای ساختمان به خوبی با انجام نانو پوشش آب بند کننده نمای ساختمان انجام می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.